آخرین اخبار

گزارش تصویری/ قهرمانی منچستریونایتد در جام حذفی انگلیس

منچستریونایتد با شکست کریستال پالاس پس از 12 سال قهرمان جام حذفی انگلیس شد. به گزارش سایت خبری منارک تصاویر این مسابقه را با هم می بینیم:

شکست ملوان در ثانیه آخر

به گزارش سایت خبری منارک : از هفته بیست و پنجم رقابتهای فوتبال لیگ برتر عصر روز شنبه تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در خانه میزبان تیم فوتبال پرسپولیس تهران بود که در پایان با نتیجه دو بر یک مغلوب میهمان خود شد. گل تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این دیدار در دقیقه 10 بازی از […]

گزارش تصویری سپاهان – ملوان / بخش سوم

به گزارش سایت خبری منارک : در این بخش گزارش تصویری دیدار سپاهان اصفهان و ملوان بندرانزلی را از دریچه دوربین خشایار همدانی ملاحظه میفرمایید.

گزارش تصویری/ سپاهان – ملوان/بخش دوم

در این گزارش بخش دوم تصاویر دیدار سپاهان اصفهان و ملوان بندرانزلی از نظرتان خواهد گذشت.

گزارش تصویری /سپاهان – ملوان بندرانزلی

گزارش تصویری دیدار سپاهان و ملوان بندرانزلی

جشن تولد راکیتیچ با حضور همسرش / عکس

ایوان راکیتیچ هافبک کروات بارسلونا امروز تولد 28 سالگی‌ خود را با حضور همسرش جشن گرفت.  به گزارش سایت خبری منارک ” ایوان راکیتیچ هافبک کروات بارسلونا امروز تولد 28 سالگی‌ خود را با حضور همسرش جشن گرفت.

گزارش تصویری/ ملوان – استقلال خوزستان

به گزارش سایت خبری منارک در هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ برتر عصر روز پنجشنبه تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درخانه میزبان تیم فوتبال استقلال خوزستان بود که در پایان تلاش دو تیم با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در زیر گزارش تصویری این دیدار را از نگاه دوربین : وحید روز رخ […]

گزارش تصویری /تمرین تیم فوتبال بانوان ملوان

 

گزارش تصویری ملوان – فولاد

گزارش تصویری این مسابقه که توسط حسام حسینی به ثبت رسیده است را مشاهده خواهید نمود:  

منچسترسیتی – سویا (تصاویر)

زسکا موسکو – منچستریونایتد (تصاویر)