آخرین اخبار

ثاقبی: تراکتورسازی با جذب بازیکنان موردنظر «تونی» مسیر قهرمانی را هموار می‌کند

ثاقبی

بازیکن تیم تراکتورسازی گفت: امیدوار هستیم که باشگاه بتواند با جذب بازیکنان موردنظر “تونی اولیویرا” مسیر قهرمانی ما را هموارتر سازد.

به گزارش سایت خبری منارک : شاهین ثاقبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز، درباره شرایط تمرینی تیمش اظهار داشت: در چند روز گذشته تمرینات خوبی را در شرایطی بسیار ایده‌آل آغاز کرده‌ایم.

وی افزود: پس از اضافه شدن محمدرضا اخباری و سروش رفیعی به تیم حال امیدوار هستیم تا دیگر بازیکن مدنظر باشگاه و تونی اولیویرا نیز به تیم اضافه شوند تا بتوانیم تمرینات خود را جدی‌تر از قبل دنبال کنیم.

بازیکن تیم تراکتورسازی با ابراز امیدواری از دعوت دوباره به تیم ملی خاطرنشان کرد: من تمام تلاش خود را به کار می‌گیرم تا دوباره بتوانم نظر سرمربی تیم ملی را به خود جلب کنم.

وی تصریح کرد: همچنین ما امیدوار هستیم که نظر شخص کارلوس کی روش نیز نسبت به تیم تراکتورسازی عوض‌شده و او از تیم ما نیز بازیکن به تیم ملی دعوت کند

ثاقبی درباره حضور دوباره تونی اولیویرا در تیم تراکتورسازی گفت: خوشبختانه تونی امسال از اول فصل در تیم حضور دارد و تیم با نظر شخص وی بسته می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه ما امسال برای قهرمانی پا به مسابقات می‌گذاریم امیدوار هستیم که باشگاه بتواند با جذب بازیکنان موردنظر تونی اولیویرا مسیر قهرمانی ما را هموارتر سازد.

اشتراک در: