آخرین اخبار

اخبار کوتاه از ملوان

تمرین

به گزارش سایت خبری منارک : تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر روز سه شنبه پیگیری شد.

بر پایه این گزارش تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر روز سه شنبه از ساعت ۱۶ در مجموعه ورزشی حسن رود در حضور هواداران خونگرم و همیشگی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پیگیری شد.

پیش از شروع تمرین مسعود رضائیان مدیر عامل باشگاه ملوان بندرانزلی دقایقی با اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفتگو کرد.

بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در تمرین عصر روز سه شنبه ابتدا بدنهای خود را زیر نظر احمد احمدی مربی بدنساز باشگاه ملوان بندرانزلی گرم کردند. و سپس پاسکاریهای کوتاه و تمرینات حفظ توپ در برنامه تمرینی بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی قرار گرفت.

در بخش بعدی بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و بازیکنان خط دفاعی تمرینات اختصاصی را زیر نظر بهروز صیاد فداکار در دستور کار داشتند و مابقی بازیکنان زیر نظر محمد قدیر بحری تمرینات سانتر از جناحین و شوت به دروازه را مرور کردند.

در بخش تمرینات تاکتیکی تمرینات حمله به دروازه در برنامه تمرینی بازیکنان قرار گرفت و بخش پایانی تمرین عصر روز سه شنبه نیز به بازی فوتبال اختصاص داشت  .

در این بازی درون تیمی بازیکنان در قالب دو گروه زرد و نارنجی در مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان این بازی تمرینی با تک گل مهرداد اولادی به سود تیم زرد به پایان رسید.

حسین شنانی همچون روزهای گذشته زیر نظر کادر پزشکی به تمرین پرداخت.

تعداد زیادی از هواداران تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در تمرین عصر روز سه شنبه تیم فوتبال ملوان بندرانزلی حضور یافتند و به تشویق اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پرداختند.

تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر روز چهارشنبه از ساعت 16 در ورزشگاه تختی  بندرانزلی پیگیری خواهد شد.

اشتراک در: