آخرین اخبار

در لحظات دلهره آور پرواز تهران – رشت چه گذشت؟!

پرواز شماره ۸۴۴ هواپیمایی آسمان که ساعت 7/30  دقیقه روز یکشنبه مهرآباد را به مقصد فرودگاه میرزا کوچک خان رشت ترک کرد در نیمه راه دچار نقص فنی شد.

به گزارش سایت خبری منارک ، صبح امروز، پرواز شماره ۸۴۴ هواپیمایی آسمان که ساعت7:30 دقیقه مهرآباد را به مقصد فرودگاه میرزا کوچک خان رشت ترک کرد در نیمه راه دچار نقص فنی شد و هواپیمای فوکر ۱۰۰ به دلیل نقص فنی درب هواپیما از ادامه مسیر بازماند و خلبان هواپیما را به فرودگاه مهرآباد بازگرداند.

سید رضا علوی مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین در خصوص نقص فنی در هواپیمای پرواز رشت-تهران گفت: قرار بود بر اساس برنامه ساعت 8:15 صبح پرواز در فرودگاه رشت بنشیند که در ابتدا از سوی فرودگاه مهرآباد اعلام کردند پرواز یک ساعت تاخیر دارد.

وی ادامه داد: پس از آن بود که از سوی فرودگاه مبدا ابطال پرواز اعلام گردید.

روابط عمومی فرودگاه رشت تصریح کرد: مسئله ی اصلی نقص فنی گزارش شده که مربوط به بروز نبودن ناوگان هوایی است که با ورود ناوگان جدید هوایی به کشور امیدواریم که این دست مشکلات حل شود.

رضایی یکی از حاضرین در این پرواز در مصاحبه با خبرنگار خزرآنلاین از استرس شدید مسافرین هواپیما گفت و ادامه داد: واقعا ناوگان هواپیمایی فعلی ناامن است، تعدادی از مسافرین حاضر به سوار شدن مجدد در هواپیما نشدند.

وی با اشاره به اینکه لحظاتی دلهره آور را در هواپیما تجربه کرده است ادامه داد: تا چه زمان باید منتظر اضافه شدن هواپیماهای جدید به ناوگان هوایی کشور باشیم؟! آیا بازی با جان افراد هیچ اهمیتی ندارد؟! اگر کسی از میان حاضرین دچار حمله ی قلبی بر اثر استرس شدید بود چه اتفاقی رخ می داد؟! آیا کسی پاسخگوی خانواده ی وی بود؟!

اشتراک در: