آخرین اخبار

شیوه جدید سارقان برای سرقت در گیلان

سرهنگ فرهاد فلاح کریمی اظهار داشت: در تازه‌ترین روش مجرمانه برای سرقت، متهم در زمان‌های خلوت روز، به دستگاه خودپرداز یکی از بانک‌ها مراجعه و با شگردی مجرمانه اقدام به بستن خروجی پول دستگاه عابربانک کرده و منتظر قربانی می‌ماند.

به گزارش سایت خبری منارک ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرهاد فلاح کریمی اظهار داشت: در تازه‌ترین روش مجرمانه برای سرقت، متهم در زمان‌های خلوت روز، به دستگاه خودپرداز یکی از بانک‌ها مراجعه و با شگردی مجرمانه اقدام به بستن خروجی پول دستگاه عابربانک کرده و منتظر قربانی می‌ماند.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان افزود: قربانی که از نقص ایجاد شده در دستگاه خودپرداز بی اطلاع است، جهت دریافت پول به باجه مراجعه و پس از وارد کردن کارت بانکی و انجام سایر عملیات منتظر دریافت پول خود شده ولی به‌دلیل نقص ایجاد شده در خروجی پول قادر به دریافت پول نشده و بعد از مدتی کارت خود را دریافت و محل را ترک می‌کند.

سرهنگ فلاح کریمی تصریح کرد: فرد مجرم که تمام حرکات قربانی را زیر نظر دارد، به باجه خودپرداز این بانک مراجعه و پس از شروع به کار مجدد دستگاه خودپرداز، پیغام که آیا درخواست دیگری دارید را اجرا و بله را فشار داده و مبلغی را دریافت یا اینکه کلیه موجودی قربانی را به حساب دیگری منتقل می‌کند.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با بیان اینکه هماهنگی‌های لازم برای برطرف شدن این نقص با بانک مربوطه انجام شده، از شهروندان خواست، هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

اشتراک در: