آخرین اخبار

فعلا نفت را خریدیم و حالا باید مراحل بعدی را انجام دهیم

رضائیان

مدیرعامل ملوان بندرانزلی گفت: اگر از دسته یک به لیگ برتر می آمدیم؛ واقعی تر بود اما الان سریع تر و ارزان تر این اتفاق رخ داد.

به گزارش سایت خبری منارک : مسعود رضاییان ، درباره قطعی شدن فروش نفت به ملوان اظهار داشت: این انتقال صد در صد شده است و خیال هواداران ملوان راحت باشد. مراحل خرید انجام شده است و حالا باید بقیه مراحل را انجام دهیم.

وی درباره مخالفت مهدی تاج با انتقال نفت به خارج از تهرهان خاطرنشان کرد: نگران نباشید. ما فعلا نفت را خریدیم و حالا باید مراحل بعدی را انجام دهیم. انشا.. مشکلی به وجود نمی آید.

مدیرعامل ملوان بندرانزلی درباره انتخاب فرهاد پورغلامی به عنوان سرمربی جدید ملوان اذعان داشت: هنوز این انتخاب صد در صد نشده است. ۹۰% به توافق رسیده ایم و مراحل اداری در حال انجام شدن است. هنوز عقد قرارداد نکرده ایم.

وی درباره دخیل بودنش در فروش سپاهان نوین به فولاد و حالا هم فروش نفت به ملوان، تصریح کرد: من وظیفه ام را انجام می دهم. هر کسی در هر مسندی هست نباید احساسات و علاِیق شخصی اش را دخالت دهد. من اینجا به عنوان مدیرعامل ملوان فعالیت می کنم.

وی درباره خوشحالی مردم انزلی بعد از بازگشت این تیم به لیگ برتر بیان داشت: همین خوشحالی، نقطه کلیدی این انتقال است. همین جشن باعث شد تا ما این کار را انجام بدهیم.

مدیرعامل ملوان در پاسخ به این سوال که ایا اگر ملوان خودش از دسته یک به لیگ برتر برمی گشت بهتر نبود؛ گفت: این را قبول دارم. آن خوشحالی واقعی تر بود اما این خوشحالی سریع تر و ارزان تر است. هزینه ها را هم کسانی که پشت ما بودند پرداخت خواهند کرد و مشکلی وجود ندارد.

رضاییان در پایان درباره اظهار نظر بازیکنان نفت مبنی بر اینکه حاضر به حضور در انزلی نیستند گفت: در این باره هم تصمیم می گیریم و مشکلش را حل می کنیم. اما مگر بازیکنان تهرانی باید در تهران بازی کنند. هزاران نمونه داریم که بازیکنان متعلق به جای دیگری هستند و در شهر و یا کشور دیگر بازی می کنند.

اشتراک در: