آخرین اخبار

30روز سقوط به اندازه 30سال برای هواداران تمام شد

 

ملوان

30 روز سقوط به اندازه 30سال برای هواداران تمام شد
به گزارش سایت خبری منارک : یکی از هواداران متعصب و عاشق ملوان با اظهار تشکر از حاج احمد دنیامالی رییس هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی و سایر مسئولین زیربط به دلیل انتقال امتیاز باشگاه نفت به شهر انزلی و تلاش برای حضور این تیم درلیگ شانزدهم اظهار کرد: هواداران ملوان امروز به قدری خوشحالند که انگار جام یورو را فتح کرده اند چرا که 30 روز وحشتناک را پشت سرگذاشته اند.
علی واحدی به بازی آخر ملوانان مقابل سیاه جامگان و حضور500 هوادار در ورزشگاه ثامن مشهد اشاره می کند و می گوید: در آن روز 500 هوادار انزلی به اندازه 50 هزار نفر و به مدت 90 دقیقه تیم محبوبشان را تشویق کردند اما در نهایت سرخورده و با کوله باری از اندوه به شهرخود بازگشتند.

علی واحدی خطاب به مسئولان ملوان خواستار برنامه ریزی و به کارگیری بازیکنان تاثیرگذار درلیگ شانزدهم برای ملوان شد و گفت:کمترین انتظار هواداران ، حضورتیم محبوبشان درلیگ برتر است.
وی متذکر شد: ملوان تیم ریشه داری است و علاوه برقدمت 47 ساله درفوتبال کشور قهرمانی چند دوره جام حذفی و حضور در رقابتهای جام باشگاه های آسیا را یدک می کشد و مانند سایر تیمهای سقوط کرده در سنوات گذشته هرگز ازبین نمی رود.

اشتراک در: