آخرین اخبار

رضا نویدی مدیرعامل باشگاه لسمان منطقه آزاد انزلی شد

رضا نویدی مدیرعامل باشگاه لسمان منطقه آزاد انزلی شد

بر اساس تصمیم هیات مدیره فوتبال ساحلی لسمان منطقه آزاد انزلی، رضا نویدی به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب شد

به گزارش سایت خبری منارک : پس از ثبت قرارداد رضا نویدی در هیات فوتبال استان، رسما مدیریت باشگاه لسمان منطقه ازاد انزلی در فوتبال ساحلی به وی واگذار شد.
رضا نویدی پیش از این نیز توانسته بود در رقابت های قهرمانی استان گیلان به عنوان مدیر و سرمربی به همراه تیم فوتبال ساحلی ملوان نوین انزلی درسال 91به عنوان قهرمانی دست یابد.
وی همچنین مدتی به عنوان سرپرست در باشگاه لسمان در لیگ برتر فوتبال ساحلی فعالیت کرده و علاوه بر آن در مدت عضویت در شورای ورزشی دهستان لیجارکی، توانست یک زمین فوتبال ساحلی در این دهستان احداث کند.
نویدی در شرایطی پیشنهاد مدیرعاملی این تیم لیگ برتری را پذیرفته است که لسمان منطقه آزاد علاوه بر مشکلات مالی و اعلام عدم حمایت مروارید خزر از این تیم پرطرفدار، با قرار گرفتن در انتهای جدول رده بندی و اختلاف امتیاز زیاد با سایر رقیبان، شانس کمی برای بقاء در لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران دارد.
تیم فوتبال ساحلی لسمان منطقه آزاد انزلی از 14 بازی انجام شده، موفق به کسب پنج امتیاز شده و در مکان دوازدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرارد دارد.
لسمان منطقه آزاد انزلی در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی و از هفته شانزدهم، دوم مردادماه در ورزشگاه شهداء گناوه میهمان تیم موج گناوه بوشهر خواهد بود.

اشتراک در: