آخرین اخبار

سنجش مقاومت پل ولایت 2 و بروز نگرانی هایی بین مردم بندرانزلی

بدیعی فر

سنجش مقاومت پل ولایت 2 و بروز نگرانی هایی بین مردم بندرانزلی

به گزارش سایت خبری منارک و به نقل از ایرنا : رئیس شورای اسلامی شهر انزلی بعد ازظهر چهارشنبه درخصوص مسدود شدن مسیر تردد این پل اظهار کرد : مسدود کردن مسیر ورودی پل ولایت 2 به دلیل بارگذاری و سنجش مقاومت آن توسط پرسنل وزارت راه و شهرسازی صورت گرفت.
محمدرضا بدیعی فر افزود: این پل، نوروز امسال به بهره برداری رسیده و در کاهش بار ترافیکی مرکز شهر تاثیر بسزایی دارد.
وی یادآور شد: پروژه های حساس مانند پل ها و معابر پرتردد و ویژه، چند ماه پس از بهره برداری مورد آزمایش مجدد قرار گرفته و درصورت تایید وزارتخانه مربوطه، بخش خصوصی متولی ساخت آن می تواند مطالبات خود را دریافت کند.
بدیعی فر با انتقاد از عدم اطلاع رسانی مجموعه راه و شهرسازی و انجام این آزمایش در زمان نامناسب و بدون هماهنگی با مجموعه مدیریت شهری بندرانزلی افزود : متاسفانه عدم هماهنگی های لازم باعث ایجاد ترافیک در ساعت اوج شلوغی شد و مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورد .
وی با اشاره به انتشار اخبار نادرست در فضای مجازی از سوی برخی از افراد یادآور شد: فعالان رسانه ای درصورت بروز هرگونه مشکل می توانند درتماس با مسئولان مربوطه نسبت به کسب اطلاعات لازم و انتشار اخبار صحیح اقدام کنند.
رئیس شورای شهر انزلی خاطرنشان کرد : مجموعه مدیریت شهری بندرانزلی هرگونه انتقاد سازنده و منصفانه را با جان و دل پذیرا هستند .

اشتراک در: