آخرین اخبار

ادامه بارش برف در انزلی

ادامه بارش برف در انزلی

به گزارش سایت خبری منارک و به نقل از ایرنا با تداوم موج سرما و ادامه بارش برف که از بامداد روز (پنجشنبه) دربندرانزلی آغاز شده، مشکلی در بخش های روستایی، راه، آب و برق و گاز شهرستان وجود ندارد.
معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار بندرانزلی در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ستاد بحران شهرستان از شب گذشته به صورت آماده باش درحال خدمت رسانی است.
نادرخوارزمی افزود: با نمک پاشی درسطح معابر عمومی و استفاده از دستگاه های مختلف راهداری، کلیه راه های شهری و برون شهری باز و تردد درآنها جریان دارد.
وی یادآور شد: براساس اعلام ادارات گاز و آبفا ، هیچ گونه افت فشار و قطعی گاز و آب در سطح شهرستان تاکنون گزارش نشده است.
معاون عمرانی فرماندار بندرانزلی خاطر نشان کرد: براساس آخرین خبر از سازمان هواشناسی، بارش برف در ساعات اولیه عصر امروز قطع شده و سامانه بارش زا از منطقه خارج می شود.

**خدمت رسانی در بخش روستایی به صورت طبیعی درحال انجام است
بخشدار مرکزی انزلی نیز در خصوص وضعیت روستاهای شهرستان به خبرنگار ایرنا گفت: با وجود بارش برف 20سانتی متری، کلیه راه های مواصلاتی بندرانزلی به روستاها باز بوده اما تردد در مسیرهای انزلی به رضوانشهر و کپورچال به آبکنار، به کندی صورت می گیرد.
منوچهر عاشوری با اشاره به اینکه روستاهای شهرستان بندرانزلی از نعمت گاز برخوردارند، افزود: تاکنون گزارشی مبنی بر وجود مشکل در روستاها واصل نشده و خدمت رسانی به روستاییان در بخش های خواروبار ، پخت نان و … به صورت طبیعی درحال انجام است.
وی با تشکر از تلاش پرسنل راهداری در راستای تسهیل در تردد خودروها درمسیرهای برون شهری تاکید کرد: کلیه عوامل راهداری از نیمه شب گذشته به صورت آماده باش کامل در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

**خاموشی موردی هم گزارش نشده است
رئیس اداره توزیع برق بندرانزلی نیز در خصوص وضعیت برق شهرستان به خبرنگار ایرنا گفت: از آغاز بارش برف تا کنون هیچ گونه خاموشی حتی به صورت موردی هم گزارش نشده است.
کیومرث فرض الله پور افزود: پرسنل اداره برق به صورت آماده باش ، آماده خدمت رسانی به مردم بوده و درصورت بروز هرگونه مشکل، در اسرع وقت انجام وظیفه خواهند کرد.
وی یادآور شد : شهروندان درصورت بروز هرگونه مشکل می توانند با شماره اضطراری 121 تماس بگیرند
شهرستان انزلی با 28 روستا و دو دهستان، در 40 کیلومتری شمال غرب مرکز استان گیلان واقع است.

اشتراک در: