آخرین اخبار

اگر پنالتی ملوان بندرانزلی درست نباشد داور بازی را نمی‌بخشم

تارتار

سرمربی پارس جم جنوبی گفت: اگر پنالتی ملوان بندرانزلی درست نباشد داور بازی را نمی‌بخشم.

به گزارش سایت خبری منارک ، مهدی تارتار در کنفرانس خبری پس از دیدار ملوان بندرانزلی در برابر پارس جم جنوبی بوشهر در مورد بازی اظهار داشت: از تیم ملوان شناخت خوبی داشتیم و با توجه به شناخت خود تدابیر لازم را برای این بازی در نظر گرفتیم تا بتوانیم به پیروزی دست یابیم.

سرمربی پارس جم جنوبی با بیان اینکه اگر پنالتی ملوان بندرانزلی درست نباشد داور بازی را نمی‌بخشم در مورد قضاوت داور در این دیدار گفت: اگر داور بازی پنالتی تیم ملوان را به‌درستی اعلام کرد از داور بازی تشکر می‌کنم اما در غیر این‌صورت حق بزرگی را از تیم پارس جم جنوبی ضایع کرد.

تارتار با اشاره به اینکه داور بازی داوری خوبی به‌جز صحنه پنالتی داشت درباره عملکرد تیم خود گفت: با آنالیز تیم ملوان بندرانزلی می‌دانستیم که آنها در گذشته در دقایق پایانی بازی گل‌های زیادی را به ثمر رسانده‌اند و بر روی دقایق پایانی تمرکز بسیار زیادی دارند که پنالتی، شرایط بازی را در انتهای بازی تغییر داد.

سرمربی پارس جم جنوبی بوشهر با بیان اینکه این بازی یک بازی فیزیکی بود در مورد شرایط زمین بازی توضیح داد: به‌دلیل شرایط زمین بازی یک بازی درگیرانه که هدف آن استفاده از توپ‌های دوم و سوم بود را در این بازی از دو تیم شاهد بودیم که تیم ما توانست در این مورد به‌خوبی عمل کند.

تارتار با اشاره اینکه موقعیت خاصی را به ملوان ندادیم در مورد شرایط بازی دو تیم در بازی گفت: کیفیت چمن ورزشگاه و شرایط آب و هوایی تاثیر زیادی بر روی عملکرد دو تیم داشت و باعث شد تا دو تیم نتوانند خواسته‌های خود را به‌خوبی عملی کنند و بازی بیشتر به سوی بازی فیزیکی سوق پیدا کرد.

اشتراک در: