آخرین اخبار

برای استقبال از گردشگران نوروزی آماده هستیم

شهردار

برای استقبال از گردشگران نوروزی آماده هستیم

به گزارش سایت خبری منارک : موسی فکور در ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری این شهر با اشاره به توزیع ۳۰ هزار بسته فرهنگی گردشگری در ایام نوروز ۹۶ اظهار داشت: ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری انزلی از ۲۰ اسفند ۹۵ تا ۲۰ فروردین ۹۶ به‌صورت شبانه‌روزی فعال است.

وی با بیان اینکه «برای استقبال از سه‌میلیون گردشگر نوروزی آماده هستیم»، افزود: آسفالت معابر شهری به‌صورت ویژه با مساعدت وضعیت جوی در دستور کار است.

شهردار بندر انزلی با تصریح بر آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری این شهر برای ارائه خدمات به شهروندان و مسافران نوروزی گفت: بندر انزلی گردشگرپذیرترین شهر گیلان در ایام سال است.

فکور با اعلام اینکه زیباسازی منظر شهری نیز پیگیری می‌شود خاطرنشان کرد: المان‌های نوروزی در میادین و معابر پرترافیک نصب می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت قایق جمع‌آوری زباله در ایام نوروز اظهار داشت: برای نخستین بار در کشور قایق جمع‌آوری زباله از تالاب بندرانزلی و نوار حاشیه ساحلی بلوار انزلی دایر می‌شود.

شهردار بندر انزلی با اظهار اینکه حاشیه میدان امام خمینی(ره) این شهر نیز زیباسازی می‌شود، گفت: برای زیباسازی این پروژه از طرح دیواره بلوار بندر انزلی استفاده شده است.

فکور با ابراز اینکه بندرانزلی از منظر دوستداران محیط زیست شهر قوهای سپید است، خاطرنشان کرد: المان قوی سپید نیز برای نصب در فضای شهری در حال طراحی است‌.

اشتراک در: