آخرین اخبار

اخبار کوتاه از ملوان

_DSC0114 [HDTV (720)]

به گزارش سایت خبری منارک : تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر روز چهارشنبه در یک هوای بسیار سرد زمستانی در ورزشگاه اختصاصی حسن رود پیگیری شد.

این تمرین قرار بود از ساعت 14 آغاز شود اما به دلیل صحبتهای فیروز کریمی – پیش از شروع تمرین عصر روز چهارشنبه تیم فوتبال ملوان بندرانزلی این تمرین با 50 دقیقه تاخیر از ساعت 14/50 دقیقه آغاز گردید.
همچون روزهای گذشته عده ای از هواداران همیشگی ملوان در ورزشگاه اختصاصی حسن رود حضور یافتند و به تشویق تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پرداختند

سید احمد آهی و سید جلال رافخایی به دلیل مصدومیت به شکل اختصاصی زیر نظر احمد احمدی و دکتر بابک صیاد به تمرین پرداختند.

_DSC0220 [HDTV (720)]

حسین ماهینی و محمد رضی از جمله غایبین تمرین عصر روز چهارشنبه تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بودند.

بازیکنان ملوان در تمرین عصر روز چهارشنبه ابتدا بدنهای خود را زیر نظر احمد احمدی مربی بدنساز تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گرم کردند و در بخش بعدی تمرین پاسهای کوتاه و بلند در دستور کار بازیکنان ملوان قرار گرفت سپس همچون روزهای گذشته تمرینات تاکتیکی آغاز شد و بازیکنان ملوان زیر نظر فیروز کریمی به کارهای ترکیبی حمله به دروازه و سانتر از جناحین پرداختند .

_DSC0122 [HDTV (720)]

قسمت بعدی تمرین عصر روز چهارشنبه ملوان بندرانزلی به بازی فوتبال اختصاص داشت که در این بازی درون تیمی بازیکنان باید طبق برنامه تاکتیکی تعیین شده از سوی کادر فنی به دروازه حریف حمله میکردند . که در این بخش از بازی تمرینی بارها و بارها فیروز کریمی تمرین را قطع نمود و دستورات تاکتیکی مورد نظر را برای بازیکنان تیم توضیح داد.
قسمت پایانی تمرین عصر روزچهار شنبه ملوان بندرانزلی به تمرین شوت به دروازه با یک مدافع اختصاص داشت . که در این بخش از تمرین دروازبانان ملوان درخشش بسیار خوبی داشتند تا جایی که مورد تشویق علاقمندان حاضر در ورزشگاه قرار گرفتند و اعضای کادر فنی و بازیکنان قرار گرفتند.

آخرین تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه در ورزشگاه اختصاصی حسن رود پیگیری خواهد شد.

اشتراک در: