آخرین اخبار

مردم مراقب فرصت‌طلبان باشند

خسته بند

مردم مراقب فرصت‌طلبان باشند

به گزارش سایت خبری منارک : حسن خسته بند با اشاره به تقدیر از حمایت مالی منطقه آزاد انزلی از تیم فوتبال ملون اظهار کرد: این کار حاصل تعامل، رفاقت و پیگیری مسئولین شهرستان است.

وی با اشاره به جلسه خصوصی پنجشنبه گذشته با استاندار گیلان در خصوص مسائل تیم ملوان و درخواست کمک برای حل مشکلات، گفت: اعلام خبر مدیرعامل منطقه آزاد انزلی مبنی حمایت از تیم ملوان موجب شادی مردم شهر انزلی شده که به نمایندگی از مردم قهرمان بندرانزلی از وی تشکر می‌کنم.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس حضور منطقه آزاد انزلی به‌عنوان اسپانسر در باشگاه ملوان را بسیار مثبت دانست و گفت: زین پس مسئولین شهرستان و هواداران ملوان باید موجب ترغیب مسئولین منطقه آزاد شوند و مراقب افراد فرصت‌طلب باشند.

و بابیان اینکه امیدوارم با ترغیب شدن مسئولین منطقه آزاد انزلی مصوبه دولت گذشته در خصوص تحت پوشش قرار گرفتن کامل ملوان توسط منطقه آزاد انزلی صورت گیرد تصریح کرد: بار دیگر از برادر خوبم دکتر نجفی، دکتر ترکان و مهندس مسرور تشکر کرده و به‌زودی در جلسه‌ای که خواهیم داشت مراتب قدردانی همشهریانم را اعلام می‌کنم.

به گزارش فارس، تیم فوتبال ملوان با کسب سه عنوان قهرمانی در جام حذفی کشور و چهار نایب‌قهرمانی، دو بار حضور دربازی‌های آسیایی و کسب عناوین متعدد بهترین تیم شهرستانی در لیگ ایران و در جام تخت جمشید صاحب رکوردی قابل‌توجه در تاریخ فوتبال ‌کشور است.

اشتراک در: