آخرین اخبار

تیم به تیم با لیگ یکی ها در بازار نقل و انتقالات

سازمان

به گزارش “ سایت خبری منارک “، فصل رسمی نقل و انتقالات تابستانی یک هفته ای می شود که آغاز شده و اکثر تیم های لیگ یکی این روزها مشغول جذب نفرات مورد نظر خود هستند تا با بتوانند به اهداف خود در مسابقات لیگ دسته اول دست پیدا کنند .

به همین بهانه در ادامه مروری خواهیم کرد به وضعیت نقل و انتقالات تمام 18 تیم حاضر در مسابقات لیگ دسته اول:

 

1-آلومینیوم اراک

 

این تیم از امروز تمرینات خود را برای حضور در مسابقات لیگ دسته اول آغاز می کند.آلومینیوم تا اینجای کار ورودی نداشته و برعکس خروجی های پرتعدادی داشته است.پورعلی،مولایی،آشتیانی،میلاد احمدی،محمد آقاجانپور،هادی شکوری،اویس کردجهان،رضا کاردوست،مهدی خلج تا این لحظه از آلومینیوم جدا شده اند و تکلیف سرمربی این تیم نیز مشخص نشده است.

 

2-اکسین البرز

 

تکلیف تیمداری تنها نماینده استان البرز هنوز مشخص نیست.از یک طرف مدیرعامل باشگاه صحبت از عدم تیمداری می کند و از سوی دیگر مسئولان ورزش استان البرز از لزوم حفظ اکسین در استان صحبت می کنند.تا این لحظه دانیال موسوی،مسیح زاهدی،عماد میرجوان،سعید رازانی و امیر میربزرگی از جمله خروجی های قطعی اکسین هستند.

 

3-ایرانجوان بوشهر

 

این تیم جنوبی نیز همانند اکسین هنوز تکلیف حضورش در مسابقات لیگ دسته اول مشخص نشده است در چنین حالتی تا این لحظه بیشترین خروجی ها متعلق به این باشگاه جنوبی بوده است.قائدی،طهمورثی،اسدزادی،موجی،ابراهیم صالحی،سعید ابراهیم پور،حسین شوشتری و … از جمله خروجی های سرخ های بوشهر بوده اند.

 

4-بادران تهران

 

یکی از فعال ترین تیم های لیگ یکی در بازار نقل و انتقالات بدون شک بادران تهران است.نارنجی پوشان ابتدا با ربیعی سرمربی خود تمدید قرارداد کردند و در ادامه بازیکنانی چون خمیسی،روح الله نعمتی،محمد آبشک،مهرداد آوخ،اکبر صغیری،امید نظامی پور و مهدی اسلامی را جذب کردند.البته آنها چند خروجی نیز داشتند که رضا درویشی و بهتاش میثاقیان مهمترین خروجی های شان محسوب می شود.

 

5-برق جدید شیراز

 

مدیران تیم تازه لیگ یکی شده برق جدید پس از قطع همکاری با وحید رضایی دو هفته پیش با مهابادی برای هدایت تیم شان به توافق رسیدند.تا این لحظه این باشگاه شیرازی فعالیت چندانی در بازار نقل و انتقالات نداشته است و تنها سعید خردمند را جذب کرده است و صادق کرمی نیز قرارداد خود را با این تیم تمدید کرده است.

 

6-خونه به خونه بابل

 

این تیم شمالی که در فصول گذشته به بریز و بپاش در بازار نقل و انتقالات معروف بود این فصل حضوری آرام و بی سر و صدا در بازار نقل و انتقالات داشته است.رحمانی سرمربی فصل گذشته امیدهای خونه به خونه هدایت این تیم را پذیرفته است.تا این لحظه خروجی های خونه به خونه از ورودی های آن بیشتر بوده است.

 

حامد زمانی رامتین سلیمان زاده،نائیجی،محمد علیزاده و پژمان نوری از این تیم جدا شده اند.شش بازیکن فصل گذشته قراردادهای خود را تمدید کرده اند و میلاد ابطحی نیز به جمع بازیکنان خونه به خونه پیوسته است.

 

7-راه آهن تهران

 

این تیم که وضعیت مشخصی از نظر مالکیت ندارد تا این لحظه فعالیتی در بازار نقل و انتقالات نداشته است.واحد بخشی،بابک مرادی و سیامک درگاهی تا این لحظه از جمع طلایی پوشان جدا شده اند.وضعیت نیمکت راه آهن نیز مشخص نیست.از سعید رمضانی و فرشید استحقاری به عنوان گزینه های سرمربیگری راه آهن نام برده می شود.

 

8-شهرداری تبریز

 

تیم تازه صعود کرده تبریزی ابتدا با سرمربی فصل گذشته خود تمدید قرارداد کرد و در ادامه وارد بازار نقل و انتقالات شد.اسکلت اصلی تیم شهرداری تبریز در لیگ دسته دوم قرارداد خود را با این تیم تمدید کرده اند و بازیکنانی چون ناییجی،طهمورثی،علی نظری و اکبر گنجی به این تیم پیوسته اند.به نظر می رسد که تبریزی ها خروجی کمی در بازار نقل و انتقالات داشته باشند.

 

9-شهرداری ماهشهر

 

این تیم نیز همچون هم نام تبریزی پس از یک رقابت ماراتن گونه موفق شد تا از لیگ دسته دوم به لیگ دسته اول صعود کند.بندری ها در اولین گام سید کوروش موسوی را به عنوان سرمربی خود در لیگ دسته اول معرفی کردند و در روزهای اخیر سه بازیکن جدید به نام های میثم کریمی،وحید مهدی خانی و میلاد شیخی سلیمانی جذب کرده اند.

 

10-صبای قم

 

تیم تازه سقوط کرده صبا تاکنون به بازار نقل و انتقالات ورود نکرده است.تا این لحظه باشگاه قمی فقط خروجی داشته است.جهانبخش،فروزان،حسن زاده،عنایتی،کیوان امرایی،مجید علیاری،علیرضا رمضانی،امید نظامی پور،میلاد ابطحی،بائوج رضایی،قاسم دهنوی از جمله خروجی های صبای قم محسوب می شوند.

 

11-فجرسپاسی شیراز

 

زردهای شیراز پس از ماندگاری در لیگ یک در فصل گذشته به تازگی سرمربی خود را شناخته اند.آنها تا این لحظه خریدی انجام نداده اند و تنها شنیده می شود که دغاغله برای خدمت سربازی این فصل راهی شیراز می شود.ایمان باصفا،شاهرخ غلامرضا پور،جلالی فر،رضا مرادی،صادق صادقی،مهدی صدقیان تا این لحظه از فجرسپاسی جدا شده اند.

 

12-گل گهر سیرجان

 

مدیران گل گهر سیرجان پس از ناکامی در صعود به لیگ برتر خیلی زود قرارداد وینگو بگوویچ را تمدید کردند.اسماعیل کیانی،سعید رازانی،آرمان شهدادنژاد،حسن زاده،میلاد احمدی،رضا درویشی،حسین شوشتری و حامد زمانی تا این لحظه به گل گهر پیوسته اند و آوخ،صغیری،حمید گلزاری و علی مرزبان از این تیم جدا شده اند.سجاد اژدر،پیمان نامور و هادی رکابی نیز با آبی پوشان سیرجانی تمدید کرده اند.

 

13-ماشین سازی تبریز

 

سبزقباها پس از سقوط از لیگ برتر بار دیگر سراغ رسول خطیبی رفتند تا باز هم به عنوان سرمربی وی را روی نیمکت تیم ریشه دار تبریزی ببینیم.ماشین سازی نیز مانند دیگر تیم سقوط کرده از لیگ برتر تا این لحظه فقط خروجی داشته است.حاج محمدی،کاخا،هنریکه،پیام صادقیان،قاسمی نژاد،مهدی اسلامی از جمله خروجی های ماشین سازی محسوب می شوند.

 

14-مس رفسنجان

 

مدیران تیم نارنجی پوش کویر سه هفته ای می شود که با علی سامره برای پست سرمربیگری به توافق رسیده اند.مس تا این لحظه مهیار نوری،محمودی و پیرهادی را از دست داده است و در سوی دیگر بازیکنانی چون ابراهیم پور،علی مرزبان،جواد مولایی،حسین رسولی و کاظم حیات منش را جذب کرده است.

 

15-مس کرمان

 

این تیم نیز همچون هم نام رفسنجانی در این فصل یک سرمربی جوان را روی نیمکت دارد.مدیران مس چند هفته ای می شود که سکان هدایت تیم شان را به نخعی داده اند.در این مدت حامد محمودی،رامتین سلیمان زاده،احسان پورشیخعلی،بخشی زاده،محمد خلیلی و محمد علیزاده به مس کرمان پیوسته اند.

 

16-ملوان بندرانزلی

 

ملوانان پس از ناکامی در صعود به لیگ برتر با محمد مایلی کهن ابتدا دست به تغییرات روی نیمکت زدند و سکان هدایت ملوان به نادر دست نشان رسید..دست نشان نیز طی روزهای اخیر بازیکنانی چون مهیار نوری،کربلایی،بابک مرادی،شهریار مقانلو،حجت صدقی،پژمان نوری،ایمان باصفا و عباس عامری را جذب کرده است.

 

17-نساجی مازندران

 

اولین اقدام مدیران نساجی در بازار نقل و انتقالات انتخاب سرمربی بود.مدیران باشگاه نساجی پس از اتمام مسابقات لیگ یک در فصل گذشته با مهدی پاشازاده به عنوان سرمربی تیم شان به توافق رسیدند.از جمله ورودی های نساجی در بازار نقل و انتقالات می توان به ممشلی،مجتبی بیژن،آشتیانی،مهرداد عبدی و علی فرهنگ اشاره کرد.

 

18-نفت مسجدسلیمان

 

طلایی پوشان خوزستانی در ابتدا قرارداد محمود فکری را برای یک فصل دیگر تمدید کردند و در ادامه با نظر وی بازیکنانی چون عباس عسگری،حسین موجی،علی گودرزی،احمد حجتی و بهرام احمدی را جذب کردند.خردمند،بیژن و رسول حسینی از خروجی های نفت هستند و احمد داوودی و پورمحمد نیز قرارداد خود با نفت را تمدید کرده اند

 

اشتراک در: