آخرین اخبار

18 مدرسه انزلی برای پذیرایی از فرهنگیان

18 مدرسه شهر ساحلی انزلی برای پذیرایی از فرهنگیان
به گزارش سایت خبری منارک : سیدحسین دریابکی رئیس اداره اموزش و پروش بندرانزلی گفت : در این مدارس 135 کلاس درجه (الف) با امکانات فرش و یخچال و تلویزیون و برخی وسایل ضروری اولیه و 6 کلاس درجه ( ب) با امکانات ساده تر آماده سازی شده است.
وی افزود: امسال برای اولین بار چهار اتاق ویژه برای مسافران فرهنگی در ایام سفر تهیه شده که علاوه بر امکانات اتاق های درجه الف ، دارای تخت بوده و به عنوان اتاق در محل ستاد اسکان واقع است.
دریابکی با اشاره به این که انزلی بیشترین سهم را در پذیرش میهمان در گیلان دارد، افزود: مقرر شده در صورت وجود فضا و کلاس خالی ، امکان استفاده کارمندان دولت نیز برای اسکان موقت در این کلاس ها در ایام تابستان فراهم شود.
دریابکی خاطر نشان کرد: رستوران خانه معلم نیز آماده پذیرش مسافران فرهنگی بوده و سالن ورزشی فرهنگیان نیز در روزهای بارندگی در اختیار فرهنگیان مسافر خواهان چادر زدن قرار می گیرد.
به گفته دریابکی ، درآمد حاصل از اسکان مسافران در جهت تعمیرات خود مدارس و برخی هزینه های دیگر صرف می شود .
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی گفت : ستاد اسکان فرهنگیان در مدرسه شهید سماک واقع در میدان شهیدان کریم بخش قرار دارد و مسافران می توانند هرگونه اطلاعات لازم را با تماس با شماره تلفن 01344532330 کسب کنند.

اشتراک در: