آخرین اخبار

کنارگذر انزلی به صورت دائمی زیر بار ترافیک رفت

کنارگذر انزلی به صورت دائمی زیر بار ترافیک رفت

به گزارش سایت خبری منارک ، هم زمان با نزدیک شدن به اتمام ماه مبارک رمضان و آغاز سفرهای تابستانی به شهرستان بندرانزلی، جلسه ستاد سفر این شهرستان در محل فرمانداری انزلی با حضور نماینده شهرستان، فرماندار، معاون عمرانی فرماندار بخشدار و سایر مسئولین ذیربط برگزار شد.

در این جلسه به اهمیت بررسی مشکلات و لزوم تامین امکانات لازم برای خدمات رسانی به مسافران و گردشگران تاکید شد و از مسئولین در خواست شد هرچه سریعتر تمهیدات لازم جهت بهبود امور را به کار بندند.

نادر خوارزمی معاون فرمانداری بندرانزلی نیز در حاشیه این جلسه در گفتگویی گفت: با تلاش اداره حمل و نقل جاده ای و راهداری و سایر اداره های مرتبط ،هفت کیلومتر از مسیر رفت کنار گذر انزلی برای تردد خودروها گشوده شد.
وی افزود: در سالهای گذشته از این مسیر در ایام سفر به صورت موقت استفاده می شد اما با تکمیل این مسیر امکان استفاده دائمی از آن از انتهای خیابان باهنر تا ابتدای روستای بشمن در غرب انزلی برای شهروندان و مسافران میسر شد.
خوارزمی با تاکید بر ممنوعیت امکان استفاده دو طرفه از این مسیر متذکر شد: علاوه بر نظارت پلیس راه در این مسیر، هرگونه حادثه ناشی از تخلف شهروندان و مسافران در این مسیر برعهده خاطیان خواهد بود.

اشتراک در: