آخرین اخبار

فوتسال مستقل نشود، موفق نخواهد شد

درودگر

فوتسال مستقل نشود، موفق نخواهد شد

به گزارش سایت خبری منارک : صادق درودگر ، در مورد وضعیت این روزهای فوتسال گفت: فوتسال حال روز خوبی ندارد و مثل فرد بیماری است که اگر به آن نرسیم عفونت تمام بدن وی را در برمی‌گیرد و ذره ذره فرد را از پای در می آورد الان دقیقا فوتسال ما شبیه یک فرد بیمار است.

وی در ادامه گفت: لیگ برتر فوتسال آغاز شده و در هفته اول از 7 مسابقه فقط 4 دیدار انجام شد اگر در هر جای دنیا این اتفاق افتاده بوده تمام اعضاء کمیته فوتسال استعفا می‌کردند اما در فوتسال و لیگ ما همه چیز برعکس شده است به جای اینکه باشگاه‌ها طلبکار باشند، کمیته فوتسال طلبکار است.

رئیس سابق کمیته فوتسال گفت: اکنون کار دست کسانی است که نه تنها انگیزه‌ای برای کار کردن ندارند،بلکه انگیزه لازم را هم از عاشقان این رشته پر طرفدار گرفته‌اند.من همیشه خادم فوتسال بودم و خواهم بود اما متاسفانه برخورد آقایان طوری شده است که انگار مالک این رشته هستند.

وی اظهار داشت: شما اگر نگاهی کوتاه به سابقه حضور تیم‌ها در لیگ‌های ایران داشته باشید. سوالی که مطرح می‌شود چرا تیم‌هایی همچون دبیری تبریز ،منصوری،فولاد ماهان،شن سای ساوه و…چرا یکی پس از دیگری از تیمداری منصرف می‌شوند و خداحافظی می‌کنند.

وی همچنین در رابطه صحبت‌های کفاشیان که گفته بود فوتسال چی هست که من استعفا دهم گفت: جناب کفاشیان؛ واقعا اگر فوتسال چی هست چرا شما و اطرافیانتان استعفا نمی دهید؟ اگر هم شما واقعا عاشق ورزش هستید باید در همان رشته دوومیدانی خود فعالیت می‌کردید چرا وارد فوتبال و حالا هم فوتسال شدید.

درودگر گفت: شما خودتان بهتر از هر کسی می دانید که چگونه و با چه رابطه و باند بازی ، وارد فوتبال ایران شدید. من قصد بی‌احترامی ندارم و به شخصیت حقیقی احترام می‌گذارم اما با بی‌توجهی‌ها ناخودآگاه مأمور تضعیف و تقلیل فوتسال ایران شده است. من در اینجا به صراحت می گویم تا فوتسال مستقل نشود درست نمی‌شود.

مدیر عامل سابق باشگاه ملوان انزلی گفت: من واقعا نمی دانم چرا مهدی تاج ریاست فدراسیون فوتبال به فوتسال توجه نمی‌کند؟ آیا فوتسال ما سوم دنیا نشده؟ چرا ارزشش از یک تیم شهرستانی پایین‌تر است؟ شما ببینید فدراسیون در افتتاحیه و یا اختتامیه فوتبال چقدر هزینه می‌کند. آیا شده کمی از این هزینه‌ها را خرج فوتسال کنند؟ تیم ملی ما سوم جهان شده هنوز جوائز خود را دریافت نکرده است.

درودگر گفت: آقای تاج؛ اگر تیم ملی 2 بار پشت سر هم صعود به جام جهانی داشته، تیم ملی فوتسال ایران همیشه در جام جهانی فوتسال حضور دارد. فوتسال پر افتخارترین ورزش توپی و جمعی در تاریخ ایران است. چرا این تیم هنوز جوایز سومی خود را که سوم جهان شده را دریافت نکرده؟ چرا به فوتسال که پرافتخارترین رشته توپی و جمعی در تاریخ ایران است تا این اندازه بی‌توجهی می‌شود؟

وی گفت: ای کاش اهالی فوتسال بتوانند مدیران خود را انتخاب کنند، در این صورت کفاشیان حتی یک رأی هم نمی‌آورد. من همین جا از دولت تدبیر امید و شخص رئیس جمهور، حسن روحانی می خواهم که وعده‌های انتخاباتی شعار تدبیر امید خود را شروع و به درد فوتسال توجه کند. تا زمانی که فوتسال مستقل نشود، موفق نخواهد شد.

درودگر در پایان گفت: من در پایان عملکرد چندین ساله کفاشیان و کمیته فوتسال را به عهده قضاوت مردم می گذارم. من ادعا دارم زمانی که ریاست این کمیته را بر عهده داشتم در سالهای 2001 و 2003 میزبانی بازیهای آسیای را گرفتم چرا اقایان که ادعا دارند که حتی در فوتسال آسیا حضور دارند 14 سال است که نمی توانند یک بار میزبان بازیهای آسیایی باشند.

اشتراک در: