آخرین اخبار

بازسازی ورزشگاه تختی و ساماندهی گلزار شهدا

DSC_0054

بازسازی ورزشگاه تختی و ساماندهی گلزار شهدای انزلی در دستور کار
به گزارش سایت خبری منارک : محمدباقر نوبخت روز جمعه در حاشیه بازدید از گلزار شهدا و ورزشگاه تختی بندرانزلی گفت: درخصوص تسریع در روند ساخت و تکمیل پروژه گلزار شهدای انزلی به عنوان یک پروژه ملی، مبلغی را از اعتبارات ملی به آن اختصاص خواهیم داد.
وی افزود: با توجه به شرایط جوی خاص انزلی به عنوان پرباران ترین شهر کشور، گلزار شهدای این شهرستان نیازمند سرپناهی مناسب برای حضور خانواده های معزز شهدا بر سر مزار عزیزانشان است.
نوبخت به آغاز بازسازی ورزشگاه تختی انزلی نیز اشاره و تصریح کرد: با توجه به اهمیت تیم ریشه دار ملوان بندرانزلی، برای تسریع در روند مطالعات و بازسازی این ورزشگاه اعتباراتی پرداخت شده و مبلغی نیز مجددا جهت شتاب در روند تکمیل و مطالعات این استادیوم اختصاص می دهیم .
رئیس سازمان برنامه و بودجه خاطرنشان کرد: با توجه به برگزاری مسابقات بزرگ در ورزشگاه تختی انزلی ، جایگاه و بنای آن به دلیل قدمت بالای ورزشگاه، نیازمند بازسازی مجدد است که آن را به عنوان طرح های عمرانی استانی و ملی پیگیری می کنیم .
وی یادآور شد : همانگونه که در سراسر کشور وظیفه پشتیبانی از همه تیم های ورزشی جزو تعهدات و برنامه های دولت است ، تیم ریشه دار و محبوب ملوان بندرانزلی نیز دارای ظرفیت های بسیار و بازیکنان با استعدادی است که تقویت این تیم هم از تکالیف دولت است و امیدوارم ملوانان نیز به زودی به لیگ برتر بازگردند.

اشتراک در: