آخرین اخبار

عزت‌اللهی یک قدم با رویای هر بازیکنی فاصله دارد

عزت

عزت‌اللهی یک قدم با رویای هر بازیکنی فاصله دارد
به گزارش سایت خبری منارک و به نقل از سایت رسمی باشگاه آمکار روسیه، ویکتور زاتسواکی درباره انتقال قرضی سعید عزت‌اللهی از تیم روستوف گفت: ما در جستجوی بازیکنی برای پایه خط میانی تیم آمکار بودیم تا بتواند در حملات تیمی هم دخیل باشد. این بازیکن هم سعید عزت‌اللهی بود.

وی افزود: سعید عزت اللهی یک بازیکن جوان، امیدوار و با انگیزه است که فقط یک قدم با رویای هر بازیکنی که حضور در جام‌جهانی است فاصله دارد. او هم‌اکنون بازیکن تیم ملی فوتبال ایران است و امیدوارم همکاری ما برای هر 2 طرف مفید باشد.

مدیر ورزشی باشگاه آمکار روسیه افزود: سعید عزت‌اللهی به تیم آمکار جهت حل مشکلات کمک می‌کند و ما هم به او در راه آماده‌سازی برای جام‌جهانی 2018 روسیه کمک خواهیم کرد. تصمیم او در انتخاب تیم آمکار با توجه به شرایط مختلف این واقعیت را نشان می‌دهد که در این تیم می‌تواند پیشرفت کند. با این شرایط جایگاه سعید عزت‌اللهی در تیم ملی فوتبال ایران نیز پایدارتر خواهد شد.

همچنین باشگاه آمکار روسیه با انتشار خبر تساوی تیم ملی فوتبال ایران برابر کره‌جنوبی در هفته نهم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی 2018 روسیه از اختصاص پیراهن شماره 66 به سعید عزت‌اللهی خبر داد.

اشتراک در: