آخرین اخبار

چرا مایلی کهن اهل سکوت نیست ؟

مایلی کهن

چرا مایلی کهن اهل سکوت نیست ؟
محمد مایلی کهن را همه به خاطر شخصیت منتقد و معترضش می شناسند . مردی که عادت به سکوت ندارد و همیشه به مسایلی که از دید او غلط است ، اعتراض می کند .
به گزارش سایت خبری منارک : حاج محمد مایلی کهن این مرد دوست داشتنی فوتبال ایران درباره ی این که چرا همیشه معترض است ، گفته : ” در این اوضاع ، نان در سکوت است .
فکر می کنی اگر سکوت می کردم ، الان من هم در پاریس و آمریکا نمی توانستم خانه داشته باشم ؟
من ولی دلم برای جوان های نسل شما می سوزد . برای شما فریاد می زنم و می جنگم و ضرر هم می کنم . ولی دنبال وجه مادی نیستم . دلم می سوزد و نمی توانم سکوت کنم .
همین الان در شهر ما انزلی ، فاجعه نیست که ۱۰۰۰ متر ساحل نداریم که جوان ها بتوانند بروند لب ساحل و قدم بزنند و شاد باشند ؟
از این حرف ها اگر قرار باشد بگویم زیاد است . من این چیزها را می بینم ، حرص می خورم و برای مردمم می گویم و بعد مشکلاتش می افتد گردن من ولی نسل شما حتی شهامت ندارد دنبال حقش برود و این حرف ها را بزند و می ترسد که حقش را بخواهد بگیرد . “

نکته ی جالب دیگر در صحبت های مایلی کهن درباره ی سامان قدوس است . بالاخره با توجه به اخلاق خاص او به نظر می رسید که در برابر دعوت این بازیکن از اروپا به تیم ملی موضع منفی بگیرد اما مایلی کهن سعی کرده منصفانه درباره ی بازیکن جدید تیم ملی صحبت کند : ” نمی دانم مثلاً یک باره چه طور به این بازیکن رسیدند و بدون تمرین دعوت شد که بازی کند و آیا این روش درست است یا نه . البته این را بگویم که همین خلاصه یی از بازی هایش که در ۹۰ دیدم ، نشان می داد بازیکن قابلی است . “

اشتراک در: