آخرین اخبار

پیروزی ارزشمند ملوان مقابل سپیدرود

ملوان

پیروزی ارزشمند ملوان مقابل سپیدرود

به گزارش سایت خبری منارک ، تیم‌های فوتبال سپیدرود رشت و ملوان بندر انزلی از سری رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم فوتبال ملوان موفق شد با نتیجه سه بر یک میهمان خود را مغلوب نماید.
تیم فوتبال ملوان با ترکیب :
حجت صدقی , مهیار زحمت کش , مهدی کربلائی, صائب محبی , وحید حیدریه , امین جهان کهن , محمد پور رحمت الله (۵۴- شهریار مقانلو), پژمان نوری , سینا دست نشان(۱۰۷- محمد رضا نقدی پور) , بابک مرادی , حسین شنانی(۵۴- ایمان باصفا) وارد میدان شد.

تیم فوتبال سپیدرود با ترکیب :
سیدمحمد حسینی-هادی موسوی-احمد آهی-رضا الماس خاله(۵۶- میعاد یزدانی)-مهرداد جماعتی-میثم فردوسی(۶۷- غلامرضا رضایی )-حسین کعبی-توحید غلامی-پویا نزهتی-عماد میرجوان(۷۷ – میلاد قربانزاده )-حسین ابراهیمی وارد میدان شد.

این بازی در شرایطی پیشرفت که تیم فوتبال ملوان بعد از 10 دقیقه ابتدای بازی کاملا در بازی جا افتاد و با ارائه یک فوتبال منطقی موفق شد در دقیقه 32 توسط پژمان نوری از روی یک ضربه ایستگاهی دروازه سپید رود را باز کردند.
این دیدار در نیمه دوم تا دقیقه ۸۸ در حالی به سود ملوان پیگیری می‌شد که داور به اشتباه برای تیم سپیدرود اعلام پنالتی کرد و حسین ابراهیمی در دقیقه ۸۸ از روی نقطه پنالتی دروازه ملوان را باز کرد تا این دیدار در وقت قانونی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان برسد.
این دیدار در وقت اضافی با حملات منظم ملوانی ها پیگیری شد و بابک مرادی در دقیقه ۹۸ از روی نقطه پنالتی دروازه سپید رود رشت را باز کرد و بازی دوباره به سود ملوان رقم خورد. در ادامه این دیدار محمدرضا نقدی پور در دقیقه ۱۱۴ دروازه سپید رود رشت را برای بار سوم باز کرد و این دیدار به سود ملوان با نتیجه سه بر یک به پایان رسید.
داوری این دیدار بر عهده : سیدمهدی سید علی علیرضا ایلدروم، رحیم شاهین، سعاد وفاپیشه بود
گلهای بازی : پژمان نوری (۳۲دقیقه) ، بابک مرادی (۹۸) و محمدرضا نقدی پور (۱۱۴ دقیقه) برای تیم ملوان
و حسین ابراهیمی (۸۸) برای سپیدرود گلزنی کردند
امین جهان کهن از ملوان بندرانزلی دقیقه ۲۱، پژمان نوری از ملوان بندرانزلی در دقیقه ۳۸، سیدهادی موسوی از سپیدرود رشت در دقیقه ۴۲، حسین کعبی دقیقه ۱۰۲ از سپیدرود رشت و شهریار مقانلو در دقیق ۱۱۸ از ملوان بندرانزلی از داور کارت زرد دریافت کردند.

اشتراک در: