آخرین اخبار

بزرگی ملوان را حس کردم

دست نشان

بزرگی ملوان را حس کردم
به گزارش سایت خبری منارک : نادر دست‌نشان درخصوص پیروزی ۳ بر یک ملوان مقابل سپیدرود در مرحله ی یک شانزدهم پایانی جام حذفی باشگاه‌های کشور اظهار داشت : واقعاً بازی حساس و سختی را در خانه ی تیم همسایه ی لیگ برتری پشت سر گذاشتیم . خوشبختانه تماشاگران به خوبی از تیم خود حمایت کردند و بازی در شرایط خوبی برگزار شد .

وی ادامه داد : تیم ما به جز ۱۰ دقیقه ی اول مسابقه که بازیکنان تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفته بودند ، بازی خوبی ارایه داد . از عمق دفاع حریف استفاده کردیم و روی یک ضربه ی ایستگاهی هم به گل رسیدیم . بازیکنان ملوان در نیمه ی دوم هم پا پس نکشیدند و در کنترل حریف و ایجاد موقعیت ، عملکرد خوبی داشتند . سپیدرود شاید تلاش می‌کرد حمله کند اما به یاد ندارم که موقعیت صد در صدی ایجاد کرده باشد . علاوه بر سه گل ، موقعیت‌های دیگری هم داشتیم و اگر دقت می‌کردیم ، شاید به تعداد انگشتان یک دست به سپیدرود گل می‌زدیم .

سرمربی ملوان در پاسخ به این پرسش که آیا سپیدرود توانایی بقا در لیگ برتر را دارد یا خیر ، گفت : قطعاً این تیم می‌تواند در لیگ برتر ماندنی شود . شاید حدود پنج تیم باکیفیت در لیگ برتر داریم وگرنه سایر تیم‌ها در یک سطح هستند و احتمال سقوط برای هر کدام وجود دارد . سپیدرود فاصله ی زیادی با تیم‌های دیگر لیگ برتری ندارد .

دست‌نشان با تشکر از فرهنگ بالای هواداران سپیدرود ، تصریح کرد : واقعاً توهینی ندیدم و متوجه ی فحاشی نشدم . من شرمنده ی مردم رشت هستم . قبل از بازی ، بازیکنان سپیدرود که شاگردانم بودند ، به من گل دادند که من هم آن ها را به هواداران تقدیم کردم . تماشاگران سپیدرود با این که در دربی شکست خورده بودند ، از من حمایت و حتی با من درددل کردند .

وی با بیان این که پس از بازگشت ملوانان به انزلی ، هواداران استقبال گسترده‌یی از اعضای تیم کردند ، خاطرنشان کرد : این اتفاق ، خاطرات صنعت نفت آبادان را برای من تداعی کرد . از زمان ورود تیم به انزلی که ساعت ۱۰ بود ، تا حدود ساعت یک بامداد از ما استقبال کردند و در سراسر شهر انزلی ، شادی و نشاط مردم بود . مردم انزلی به ایران نشان دادند که فوتبال در خانه‌های آن ها است و بزرگی ملوان را حس کردم .

برای صعود به لیگ برتر، اسب مان را زین کرده ایم و هواداران مان را با مدل بازی ای که داریم، راضی نگه خواهیم داشت . در جام حذفی هم از آنجا که ملوان یکی از قهرمانان قدیمی این جام است، با قدرت جلو می‌رویم. به هر حال کسب پیروزی در دربی گیلان، قدم بلندی برای رسیدن به موفقیت‌های بعد است. همه ی هدف ما این است که هواداران را خوشحال کنیم . توانستیم تیم بزرگی را شکست دهیم و در مرحله ی بعدی مسابقات هم تلاش می‌کنیم .

اشتراک در: