آخرین اخبار

امیدوارم همه غم ها از این مملکت برود

ایراندوست

امیدوارم همه غم ها از این مملکت برود
به گزارش سایت خبری منارک مریم ایراندوست سرمربی اسبق تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی گفت : آتنا یک بازیکن منضبط ، با اخلاق و آینده‌دار بود و انگیزه زیادی برای رسیدن به تیم ملی داشت.

آتنا سال ۹۳ پیش ما آمد و از ما خواست که تست بدهد و کنار ما تمرین کند . چون فیزیک مناسبی داشت و خیلی هم باانگیزه بود ، تست گرفتیم و خواستیم که در کنار تیم باشد و چون تقریبا دو سه بازی مانده بود که لیگ تمام شود، زمان مناسبی نبود که بخواهیم با او قرارداد ببندیم و او عضو تیم شود. از طرفی هم وقتی در یک تیم می آیی که ۱۴ سال تمرین داشتند و حرفه ای هستند، زمان می برد تا بتوانی جز تیم باشی و قرارداد ببندی ولی بعد از یک سال که ایشان با ما تمرین کرد ، برای فصل بعد ، قصد قرارداد بستن با او را داشتیم و این را به خودش هم گفته بودیم. سال آخری که قبل از انحلال تیم کنار ساحل تمرین می کردیم و خبرنگارهای زیادی هم کنار ما بودند ایشان هم با ما تمرین می کرد و عکسهایش هم هست.

ایراندوست در ادامه می گوید: نمی دانم واقعا چه بگویم ! خودم خیلی در شوک هستم ؛ فقط این را می دانم که آتنا خیلی امید داشت به زندگی ، به پیشرفت ؛ همیشه وقتی بچه های دیگر مثل سارا قمی ، معصومه حسرتی، سارا اقبال و … را می دید یا دروازه‌بانی سمیرا رستمی و زمرد سلیمانی را می دید به من می گفت من هم می توانم یک روز مثل اینها باشم ؟ من هم می گفتم چرا که نه ، اینها ۱۵ سال است تمرین می کنند و تو تازه یک سال است که آمدی با این پشتکار و علاقه ای که داری صددرصد اینطور می شوی .

مریم ایراندوست با یادآوری حرف های آتنا محمدی می گوید: الان حرف هایش درذهنم می آید خیلی ناراحت کننده است. همیشه امید داشت ، فقط می توانم بگویم حیف شد ، واقعا آتنا حیف شد امیدوارم روحش شاد باشد و خدا به خانواده اش صبر بدهد که بتوانند با این درد کنار بیایند ، امیدوارم از این به بعد جوان هایمان را دریابیم ، جوان های این مملکت واقعا امید دارند به زندگی و به بهتر شدن و به شادی ، امیدوارم همه غم ها از این مملکت برود اینقدر هر روز غم نبینیم ، یک روز کشتی سانچی ، یک روز پلاسکو ، یک روز یک جوان اینطوری می رود ، واقعا دیگر طاقت نداریم.

اشتراک در: