آخرین اخبار

صحبتهای جالب فیروز کریمی

فیروز کریمی

صحبتهای جالب فیروز کریمی

من در مسائل مالی وارد نیستم. البته با زنوزی مالک باشگاه صحبت می‌کردم و او گفت آیا به مسائل مالی آشنا هستید یا نه که گفتم بیزنس من از شما بهتر است. 10 سال قبل 300 میلیون تومان اسب خریدم که همه سرمایه من به باد فنا رفت و 2 تا اسب باقی‌مانده را با التماس به همسایه‌ها دادیم!
ما یک بازیکن را می‌خواستیم و به صورت کتبی هم این مسئله را به باشگاه اعلام کردیم اما باشگاهی که بازیکنش را می‌خواستیم عنوان کرده بود که 10 میلیارد تومان باید به آنها پول بدهیم! فکر می‌کنم مدیر آن باشگاه خیال کرده بود کل باشگاهش را می‌خواهیم بخریم نه یک بازیکنش را!
هواداری که خبری از مصدومان تیم ندارد، هوادار نیست

کریمی تصریح کرد: البته تماشاگران باید بدانند وظیفه‌شان چیست. طرفدار باید در روزهای سخت هم طرفدار باشد. یکی دو بازی قبل می‌گفتند که سامان نریمان‌جهان کجاست که بازی نمی‌کند و آنها اطلاع ندارند که این بازیکن دچار کشیدگی عضله شده است. چنین شخصی طرفدار نیست و جایی در تیم ما ندارد. طرفدار باید باعث رشد تیم باشد. اسم بردن از یک بازیکن خاص دخالت در امر تیم‌داری است. گاهی یار جایگزین خیلی خوب بازی می‌کند اما یک بازیکن دیگر تشویق می‌شود و این مسائل درست نیست. طرفدار باید از وضعیت تیمش باخبر باشد.

اشتراک در: