آخرین اخبار

اخبار کوتاه از ملوان

اخبار کوتاه از ملوان
به گزارش سایت خبری منارک : تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از یک روز استراحت ، عصر روز شنبه از ساعت 14/30 دقیقه زیر نظر نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با حمایت پر ، شور و همه جانبه هواداران همیشگی این تیم در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری شد.
صادق صادقی و مهیار نوری در تمرین عصر روز شنبه به شکل اختصاصی زیر نظر مربی بدنساز به تمرین پرداختند.
نادر عزت الهی و عمار رمضان نژاد ، دستیاران نادر دست نشان ، در تمرین عصر روز شنبه غایب بودند .
پیش از شروع تمرین نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال ملوان در جلسه ای کوتاه دقایقی با ، بازیکنان تیم فوتبال ملوان در مورد دیدار مقابل صبا قم به گفتگو پرداخت.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان در تمرین عصر روز شنبه پس از گرم کردن بدنهای خود تمرینات تکنیکی ضربه به چهارچوب را در دستور کار داشتند که این بخش از تمرین در یک – پنجم از زمین و با سه دروازه کوچک به انجام رسید.
بخش دوم تمرین عصر روز شنبه به انجام تمرینات تاکتیکی اختصاص داشت که در این بخش بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و یک گروه از بازیکنان زیر نظر مهدی حسنی مقدم تمرینات حفظ و توسعه بازی را در دستور کار داشتند و گروه دیگر زیر نظر نادر دست نشان تمرینات اختصاصی برای مهاجمین را در برنامه تمرینی مرور کردند.
بخش پایانی تمرین عصر روز شنبه نیز به انجام تمرینات ترکیبی حمله به دروازه اختصاص داشت.
هواداران تیم فوتبال ملوان در تمرین عصر روز شنبه با شور و حرارت بسیار زیاد به تشویق اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ملوان پرداختند که در پایان تمرین نادر دست نشان ، پژمان نوری ، وحید حیدریه و بابک مرادی در پاسخ به ابراز احساسات هواداران خونگرم ملوان دقایقی با هواداران به گفتگو پرداختند و از ، زحمات آنها تقدیر و قدردانی نمودند.
تمرین تیم فوتبال ملوان عصر روز یکشنبه از ساعت 14 در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری خواهد شد.

اشتراک در: