آخرین اخبار

مردم انزلی با ملوان زندگی می کنند

مردم انزلی با ملوان زندگی می کنند

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی نیما میرزازاد دروازه بان جوان ملوان بندرانزلی در مورد شرایط تیمش گفت : ملوان امسال تغییرات زیادی داشته و به نسبت سال های گذشته به مراتب جوانتر شده است. به هر حال این همه تغییر و جذب بازیکن جوان نیاز به زمان بیشتری دارد تا با افکار کادر فنی آشنا شده و با هم هماهنگ شوند.

میرزاد ادامه داد : اگر بازی هفته های اخیر تیم ما را با ابتدای فصل و حتی اواسط نیم فصل نخست مقایسه کنید می بینید که به چه میزان پیشرفت داشته ایم که تنها با همت و تلاش بازیکنان و کادر فنی میسر شده است.

حضور پژمان نوری با آن همه تجربه واقعا برای تیم ما نعمت است. در واقع تیم ما با داشتن چنین بازیکنانی و مربی مانند دست نشان، یک تیم کامل است. با تمام احترامی که برای سایر تیم ها قائلم واقعا جای تیم ما با این بازی هایی که انجام می دهد اینجای جدول نیست. ما امتیازات زیادی را تا به اینجای کار از دست دادیم که البته خیلی از آنها با اشتباهات داوری بوده است.

گلر جوان ملوان بندرانزلی ادامه داد : اینکه از حالا بخواهیم بگوییم صعود نمی کنیم، خیلی بی انصافی است. من و هم تیمی هایم می خواهیم تا روزی که روی کاغذ شانس صعود داریم، تلاش کنیم تا در پایان فصل شرمنده نشویم ، هنوز بازی ها و امتیازات زیادی باقی مانده و تلاش خواهیم کرد تا همه آنها را به طور کامل کسب کنیم.

نیما میرزاد در پایان گفت : اگر یک بار به انزلی سفر کنید، می بینید مردم انزلی با ملوان زندگی می کنند و برد – باخت تیم واقعا روی زندگی شان تاثیر می گذارد. امیدوارم در پایان فصل بتوانیم جواب محبتهای این عزیزان را بدهیم ، بزرگترین آرزویم این است که ملوان دوباره به سطح اول فوتبال کشور باز گردد.

اشتراک در: