آخرین اخبار

حاشیه نگاری ، ملوان – نساجی

ملوان

حاشیه نگاری ، ملوان – نساجی
به گزارش دی اسپورت : بدون شک دیدار تیمهای فوتبال ملوان و نساجی نقطه عطفی بود در بازی های به انجام رسیده در لیگ دسته اول جام آزادگان.
تیمهای فوتبال ملوان و نساجی از هفته بیست و سوم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول عصر روز سه شنبه به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری سه بر صفر تیم میزبان به پایان رسید اما اتفاقاتی در این دیدار رخ داد که شاید در کمتر ورزشگاهی در سطح مسابقات لیگ دسته اول رخ دهد.
با توجه به پیشینه وفاق و ، وحدت و ، دوستی بین طرفداران دو تیم قدیمی ملوان و نساجی – باشگاه ملوان به عنوان میزبان و هیئت فوتبال انزلی به عنوان برگزار کننده این دیدار ، در یک اقدام پسندیده با تشکیل یک گروه در بدو ، ورود هواداران نساجی به شهر انزلی به استقبال هواداران خوب و دوست داشتنی نساجی قائمشهر رفتند و به آنها خیر مقدم گفتند .
هواداران نساجی قبل از حضور در ورزشگاه تختی انزلی ابتدا بر سر مزار کاپیتان فقید تیم ملی جمهوری اسلامی ایران مرحوم سیروس قایقران حضور یافتند و با قرائت فاتحه به مقام شامخ بزرگ مرد ابدی فوتبال آسیا ، مرحوم سیروس قایقران ادای احترام نمودند
پیش از شروع دیدار نیز هواداران و لیدرهای باشگاه ملوان به رسم میهمان نوازی به استقبال هواداران قائمشهری رفتند و ضمن خیر مقدم گویی به تیم میهمان – با یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.
در شروع بازی هواداران نساجی به تشویق تیم میزبان و هواداران ملوان به تشویق تیم میهمان پرداختند و در جریان برگزاری بازی نیز هواداران دو تیم یاد و خاطره مرحوم سیروس قایقران و زنده یاد مهرداد اولادی را با شعار های زیبا در خاطره ها زنده کردند.
تشویق اعضای کادر فنی تیم نساجی از جمله داوود مهابادی و علی آذری و تیم نساجی قائمشهر در طول زمان بازی از سوی هواداران میزبان – نقطه عطف این دیدار بود.
در پایان بازی نیز اعضای کادر فنی و بازیکنان ملوان برای ادای احترام به سمت هواداران نساجی رفتند و از ، زحمات آنها تقدیر و قدردانی کردند.
در انتها نیز مسئولین تیم میزبان به رسم ادب و احترام تا آخرین هواداران تیم نساجی که از ورزشگاه خروج کردند با آنها همراهی کردند تا پاسخ متقابلی داده باشند به رفتار خوب مردم فهیم و هواداران دوست داشتنی تیم نساجی قائمشهر که بدون شک از بهترین هواداران فوتبال به شمار می آیند.
اما تنها نقطه تاریک این دیدار برخورد سرپرست تیم فوتبال نساجی از بدو ، ورود به پیست استادیوم تا لحظه خروج از ورزشگاه بود.
متاسفانه فرزاد مجیدی با رفتاری دور از شان ( که قابل توصیف نیست ) باعث شد تا بین این همه اتفاقات قشنگ و دیدنی صحنه هایی دور از انتظار رقم بخورد که شاید وقت آن رسیده تا مدیران نساجی پیش از تعیین تکلیف برای سرمربیگیری نیمکت تیم بزرگی همچون نساجی به فکر یک سرپرست در حد و اندازه های نساجی قائمشهر باشند.
رفتار کودکانه و فریاد های نخ نما شده فرزاد مجیدی پیش از شروع بازی برای جلب توجه قرار گرفتن از سوی دوربین های تلویزیونی و رسانه های دیداری و شاید تحریک تماشگران – درگیری با مسئولین برگزاری مسابقه – درگیری با مامورین نیروی انتظامی – درگیری با لیدر های تیم میزبان – اعتراضات مکرر به ناظر فدراسیون – اعتراضات پی در پی به داور چهارم – درگیری با هواداران حاضر در جایگاه ویژه و انجام حرکات به دور از شئون اخلاقی و بر هم زدن تمرکز نیمکت کادر فنی تیم نساجی از نکات تاریک و به دور از انتظار فرزاد مجیدی در این دیدار بود که حتی در پایان بازی و بعد خروج هواداران از ورزشگاه نیز پایانی نداشت و سرپرست نساجی در هنگام خروج از زمین و در شرایطی که همه چیز با خوبی و خوشی رو با پایان بود باز هم ادامه داد و باز هم فرزاد مجیدی به دنبال درگیری با مامورین زحمتکش نیروی انتظامی بود !!!
اینکه فرزاد مجیدی از اینگونه اعمال و رفتار به دنبال چه چیزی در این فوتبال میگردد بر ما پوشیده ماند اما امیدواریم مسئولین تیم بزرگ و پر هوادار نساجی پیش از هر چیزی به دنبال سرپرستی در شان و نام تیم بزرگ نساجی باشند زیرا در شهر هایی که پیشینه فوتبالی دارند چنین رفتاری قابل تحمل نیست و شاید روزی فرا ،رسد که برای جمع کردن چنین بساطی در فوتبال خیلی دیر باشد .
به هر شکل در روزی که زیبایی های فوتبال از سوی دو تیم ریشه دار و مردمی به معنای واقعی به نمایش گذاشته شد اعمال دور از انتظار سرپرست نساجی باعث شد تا کمی با خود بیاندیشیم که واقعا بعضی ها در این فوتبال به دنبال چه چیزی میگردند ؟ مگر نه آنکه دوستان از باشگاهشان پول میگیرند تا به وظایفشان عمل کنند ؟ یا اینکه پول میگیرند تا زیبایی های فوتبال را برای خودنمایی لکه دار کنند!؟ و یا شاید هم افرادی مانند فرزاد مجیدی هیچگاه به اندازه های نیمکت تیمهایی بزرگی همچون نساجی نخواهند رسید زیرا برای چنین پست های بزرگی ساخته نشده اند .

اشتراک در: