آخرین اخبار

تساوی ملوان مقابل نفت مسجد سلیمان

 

تساوی ملوان مقابل نفت مسجد سلیمان

به گزارش سایت خبری منارک : از هفته بیست و پنجم رقابتهای فوتبال لیگ دسته یک اول باشگاه های کشور جام آزادگان عصر روز یکشنبه ششم اسفند ماه دو تیم ملوان بندرانزلی و نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه تختی بندرانزلی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان دو تیم به تساوی یک بر یک رسیدند.
ملوان در این دیدار با ترکیب : علیرضا حیدری، مهیار زحمتکش ( محمد پور رحمت الله ) ( دو کارت زرد – اخراج ) ، صائب محبی، عبدالعظیم گوک ، وحید حیدریه، سعید سالارزاده، شهاب زندی، امین جهان کهن ( خشایار زبرجد ) ، پوریا غلامی، حافظ یعقوبی ( زرد ) و شهریار مغانلو وارد میدان شد.
تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در این دیدار با ترکیب : یوسف بهزادی، مجید ایوبی، علی گودرزی، محمد خان احمدی، میلاد خدایی اصل، امیرحسین موسی‌زاده، صادق صادقی ( عباس عسکری )، اکبر آفاقی ( محمد مهری ) ، محمد علی‌نژاد( حسین دوستدار ) ، میلاد میداوودی و پیمان میریوارد میدان شد.
قضاوت این دیدار حساس برعهده محمدحسین زاهدی فرد بود و مهدی عالیقدر، حسین مرادی و مهرداد خسروی او را در امر قضاوت یاری کرده و بابک وسیله بر نیز مسئولیت نظارت بر این بازی را برعهده داشت.
پژمان نوری کاپیتان محبوب تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و بابک مرادی مهاجم گلزن تیم ملوان به عنوان غایبین بزرگ این دیدار ، بازی را از روی سکوهای ورزشگاه تماشا می کردند .
دقایق حساس :
۳- ضربه کرنر وحید حیدریه در آستانه دروازه به پوریا غلامی رسید و این بازیکنان با یک ضربه فنی اولین گل بازی را به نام تیم فوتبال ملوان ثبت کرد.
۲۰ – اکبر آفاقی از یک قدمی دروازه ملوان توپ را به بیرون زد.
۲۸ – شوت پیمان میری از کنار دروازه ملوان راهی اوت شد.
۳۶ – شوت مجید ایوبی در دستان دروازه بان ملوان جا گرفت.
۴۴- شوت شهریار مغانلو از بالای دروازه نفت مسجد سلیمان راهی اوت شد.
۵۰ پاس امین جهان کهن در آستانه دروازه به پوریا غلامی رسید که شوت غلامی در عین نا باوری از بالای دروازه نفت مسجد سلیمان به اوت رفت.
۸۷ – شوت وحید حیدریه از روی ضربه ایستگاهی به تیر دروازه نفت مسجد سلیمان برخورد کرد.
۹۰ – عباس عسکری از روی نقطه پنالتی گل تساوی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان را به ثمر رساند.
اعضای کادر فنی – بازیکنان و هواداران تیم فوتبال ملوان در پایان بازی از عملکرد داور بازی ناراضی بودند ، نادر دست نشان اعتقاد داشت در اعلام ضربه خطا که منجر به برخورد توپ به دست مدافع ملوان و اعلام پنالتی به سود تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان شده است داور بازی مرتکب اشتباه شده است.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب این تساوی و با یک پله صعود با کسب مجموع ۳۷ امتیاز از ۲۵ بازی در جایگاه هشتم جدول رده بندی ایستاد و نفت مسجد سلیمان نیز با ۵۰ امتیاز از ۲۵ بازی همچنان در صدر جدول رده بندی لیگ دسته یک کشور باقی ماند.
ملوانان در هفته بیست و ششم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور ، ۱۳ اسفندماه جاری ، میهمان تیم فوتبال آلومینیوم اراک خواهد بود.

اشتراک در: