آخرین اخبار

ملوان با هوادارانش لیاقت لیگ برتری شدن دارد

به گزارش “ سایت خبری منارک “، نادر دست نشان، سرمربی ملوان بندرانزلی در نشست مطبوعاتی پس از پایان دیدار تیمش برابر نفت مسجد سلیمان گفت: درباره بازی حرفی ندارم. همه دیدند چه اتفاقی افتاد. این اولین هفته نیست بلکه هفته های متمادی است حق ما خورده می شود و سلسله اشتباهات علیه تیم ما اتفاق می افتد. فقط تنها راهی که برای من باقی می ماند این است که از همه شما عذرخواهی کنم و از سرمربی گری ملوان کناره بگیرم چون نمی توانم حق باشگاه را از این قضاوت ها بگیرم.

او ادامه داد: با بی پولی و تمام مشکلاتی که وجود دارد ساخته ام اما متاسفانه احساس می کنم بیشتر از این نمی توانم کار کنم و چاره ای غیر از این هم باقی نمانده است. مقصر عدم موفقیت تیم در راه رسیدن به لیگ برتر نیز من هستم. باشگاه همه شرایط را از جمله پول و امکانات و … برای من و تیمم فراهم کرده بود اما من توانایی نداشتم موفقیت تیم را به دست بیاورم. وقتی می بینم یک داور جوان این گونه صحبت می کند نمی دانم چه بگویم. نه یک بازی، نه دو بازی بلکه چندین و چند بازی داور جوان می آید و نوع کلماتی به کار می برد که حاکی از تهدید کردن و به ترس انداختن است.

وقتی شرایطی اینچنینی وجود دارد طبیعی است که باید خودم را کنار بکشم. از همه عاشقان ملوان و مسئولان تیم تشکر می کنم. از بازیکنانم ممنونم که تمام بدخلقی های من را تحمل کردند و در بازی های تیم به بهترین نحو حضور پیدا کردند. آنها در بازی امروز هم اگر دقت می کردند می توانستند چهار یا پنج گل به ثمر برسانند.

دست نشان در ادامه گفت: این دلیل نمی شود که وقتی بازیکنان ما بی دقتی می کنند و گل نمی زنند کمک داور بیاید شرایط را برای گلزنی حریف مهیا کند. من روی صحنه پنالتی هیچ بحثی ندارم چرا که توپ به دست بازیکن ما خورده بود اما پیش از آن خطایی در یک قدمی من انجام گرفت که به نظرم اصلا خطا نبود نمی دانم چرا من در یک قدمی ندیدم اما داور دید. این اتفاق در طول بازی بارها اتفاق افتاد. نوع قضاوت داور همه بازیکنان ما را عصبی کرده بود و در نتیجه نهایی بازی هم صددرصد موثر بود. مس کرمان، برق شیراز، صبا، رفسنجان، بادران و تعدادی از بازی های دیگر ما بود که داوری علیه ما اشتباه داشت. ما هم صبری داریم. آستانه تحملی داریم.

سرمربی ملوانان ادامه داد: چقدر ملوان مظلوم است که باید این همه بلا به سرش بیاید. امسال ما می توانستیم صعود کنیم اما یکسری از مشکلات مانع از این کار شد. این ملوان با هوادارانی که دارد لیاقت لیگ برتری شدن دارد اما این اتفاق نمی افتد.

اشتراک در: