آخرین اخبار

جای ملوان و مردم انزلی در لیگ برتر خالی است

باصفا

جای ملوان و مردم انزلی در لیگ برتر خالی است
به گزارش سایت خبری منارک : بدون شک یکی از حساس ترین دیدارهای هفته سی و یکم لیگ آزادگان، دیدار ملوان بندرانزلی و خونه به خونه بابل است که نتیجه آن می تواند تاثیر زیادی در سرنوشت تیم های صعود کننده داشته باشد
ایمان باصفا هافبک تیم فوتبال ملوان در این خصوص گفت :
از بازی برابر گل گهر سیرجان شروع کنیم.

از آنجایی که مردم انزلی دوست ندارند تیم شان حداقل در لیگ یک جایگاه پایینی داشته باشد، با تمام توان برای کسب پیروزی به میدان رفتیم که متاسفانه نتوانستیم به خواسته مان برسیم.

هواداران ملوان معتقدند که در این فصل خیلی از اشتباهات داوری متضرر شدید.

بله، کاملا درست است واقعا ملوان از این موضوع خیلی متضرر شده است که بارها کارشناسان داوری آن را تایید کردند ولی نکته جالبش این است که باز هم این اشتباهات تکرار می شود.

چند گل خودت هم به اشتباه مردود اعلام شد.

در بازی برابر فجر از روی ضربه کاشته گل زدم و در بازی برابر گل گهر هم دروازه شان را باز کردم که با نظر داور مورد قبول قرار نگرفت ولی کارشناسان داوری، گلم را سالم تشخیص دادند.

و بازی مقابل خونه به خونه ؟

بدون شک بازی برابر خونه به خونه، دیدار سختی است ولی با برنامه های تمرینی که کادرفنی برای این بازی در نظر گرفته اند و تمریناتی که انجام دادیم، با تمام احترامی که برای بازیکنان و کادرفنی خونه به خونه قائلم، به پیروزی در این دیدار خیلی امیدوارم.

اگر ملوان رکورد نباختن هایش را در بازی برابر خونه به خونه حفظ کند، می تواند در تعیین سرنوشت تیم های صعود کننده تاثیر زیادی داشته باشد؟

ما کاری به اتفاقات بالای جدول نداریم و فرقی ندارد کدام تیم ها صعود می کنند. بدون شک در این بازی هم به مانند همیشه تنها برای خوشحالی هواداران مان به میدان می رویم، زیرا معتقدیم که اگر کمی شرایط و امکانات بهتری داشتیم، الان ما هم برای صعود می جنگیدیم. در هر صورت برای رسیدن به رتبه ای بهتر، در این بازی خانگی محکوم به پیروزی هستیم.

حرف پایانی.

واقعا به اینکه در تیم بزرگ و ریشه داری چون ملوان بازی می کنم، خیلی خوشحالم و به هواداران قول می دهم که اگر اوضاع مالی این تیم بهتر شود، سال آینده به لیگ برتر صعود می کند زیرا معتقدم جای تیمی مانند ملوان و مردم انزلی که فوتبال بخشی از زندگی شان است در لیگ برتر خالی است.

اشتراک در: